All for Joomla All for Webmasters

Contact

Intrati in legatura cu noi

Service si piese de schimb:

DIRECTOR SERVICE  Moraru Liviu

Tel: 073 017 0584, E-mail: l.moraru@hiarom.ro

Responsabil Zona Ardeal, Banat, Crisana, Satu Mare 

Voicu Gabriel Tel: 072 121 1361, E-mail: g.voicu@hiarom.ro

Responsabil Zona Moldova si Dobrogea

 Rosu Bogdan Tel: 072 535 1255, E-mail: b.rosu@hiarom.ro

Responsabil Zona Muntenia si Oltenia

 Tudorache Marius  Tel: 074 704 4488, E-mail: m.tudorache@hiarom.ro

Dispecerat Service

Tel: 0730 190 660

E-mail: service@hiarom.ro

Telefon

Vanzari:

George Mladin – Sales Manager
Mobile: +40 730 190 654
E-mail: g.mladin@hiarom.ro 

Ciprian Neagu – Area Sales Manager
Zona Muntenia & Moldova
Mobile: +40 726 233 499
E-mail: c.neagu@hiarom.ro

Horatiu Nedea – Area Sales Manager
Zona Transilvania & Moldova
Mobile: +40 730 636 663
E-mail: h.nedea@hiarom.ro

Service:
+40 (0)730.190.660

Email

Adresa

 79 Rudeni, Hall D,
Chitila, Ilfov

Lasati-ne informatiile dvs.

si va vom contacta in cel mai scurt timp

Afla mai multe despre Grupul nostru: