Contact

Intrati in legatura cu noi

Service si piese de schimb:

Liviu MoraruDIRECTOR SERVICE 
Tel: 073 017 0584, E-mail: l.moraru@hiarom.ro

Gabriel Voicu
Tel: 072 121 1361, E-mail: g.voicu@hiarom.ro

Bogdan Rosu
Tel: 072 535 1255, E-mail: b.rosu@hiarom.ro

Dispecerat Service
Tel: 0730 190 660
E-mail: service@hiarom.ro

Adresa

 Strada Macesului, Nr. 8,
Dragomiresti – Vale, Ilfov,
Cod 077095

Vanzari:

Georgiana Stan – Sales Support
Mobile: +40 730 190 654
E-mail: g.stan@hiarom.ro

Ciprian Neagu – Area Sales Manager
Zona Muntenia & Moldova
Mobile: +40 726 233 499
E-mail: c.neagu@hiarom.ro

Horatiu Nedea – Area Sales Manager
Zona Transilvania & Moldova
Mobile: +40 730 636 663
E-mail: h.nedea@hiarom.ro

Alexandru Cornea – EFEFR Brand Manager
Mobile: +40 755 089 292
E-mail: a.cornea@hiarom.ro

Service:
+40 (0)730.190.660

Lasati-ne informatiile dvs.

si va vom contacta in cel mai scurt timp

    Afla mai multe despre Grupul nostru: